50%
تخفیف

رسم الگوی رگالی و کش در متد مولر

بدون امتیاز 0 رای
95,000 تومان

برای دوخت برخی لباس‌ها مانند برخی پیراهن‌ها و شومیزها، کاپشن‌ها، پافر، وست و خیلی موارد دیگر نیاز به الگویی داریم که هیچ پنس یا ساسونی روی آن وجود نداشته باشد. همچنین برای دوخت لباس‌هایی با پارچه کشی نیز به الگوی بدون پنس یا رگالی نیاز داریم. در این دوره شما طریقه رسم بالاتنه و آستین بدون پنس مولر را یاد خواهید گرفت.

65
95,000 تومان
30%
تخفیف

طراحی لباس پیشرفته 2 (جنسیت سازی)

بدون امتیاز 0 رای
840,000 تومان

در دوره پیشرفته 2 طراحی لباس، وارد اصول و مبانی رنگ در لباس و طراحی نقوش پارچه و تاثیر خطوط در طراحی لباس می‌شویم و سپس به بررسی جنسیت‌های مختلف پارچه و طریقه جنسیت سازی بافت و پشم، مخمل، چهارخونه، خز، جین، ساتن، حریر، لمه، تور و گیپور می‌پردازیم. در نهایت یاد می‌گیریم که چطور با استفاده از مود بورد خلاقیت خود را در طراحی لباس پرورش دهیم.

0
840,000 تومان
30%
تخفیف

طراحی لباس پیشرفته 1 (سوار کردن لباس روی مانکن)

بدون امتیاز 0 رای
623,000 تومان

در دوره پیشرفته 1 طراحی لباس، ابتدا طراحی انواع دامن، شلوار، یقه و آستین را یاد می‌گیرید و سپس با اصول سوار کردن لباس‌های مختلف از جمله پیراهن، دامن، شلوار، روسری، چادر و … در طی تمرین‌های مختلف آشنا می‌شوید.

0
623,000 تومان
30%
تخفیف

طراحی لباس مقدماتی (آناتومی اندام)

بدون امتیاز 0 رای
553,000 تومان

در دوره مقدماتی طراحی لباس، پس از آشنایی کامل با ابزار و لوازم مورد نیاز این هنر، شما یاد می‌گیرید که چطور یک اندام متناسب را به صورت تمام رخ، نیم رخ، سه رخ و در فیگورهای مختلف رسم کنید تا بیس کار برای سوار کردن لباس و خلاقیت در طراحی آماده شود. همچنین طراحی اصولی و حرفه‌ای اجزای صورت، دست و پا را یاد می‌گیرید تا بتوانید یک مانکن بی‌عیب و نقص در حالات مختلف طراحی کنید. در تمام این مراحل، استاد محترم خانم محسنی از طریق واتساپ همراه شماست و با دادن تمرین و بررسی کارهای هنرجویان، شما را در رسیدن به سطوح حرفه‌ای این هنر یاری می‌دهد.

0
553,000 تومان

آموزش الگوسازی و اصول انتقال پنس

بدون امتیاز 0 رای
رایگان!

در این دوره که به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است سعی کرده‌ایم تا شما را با اصول و قوانین انتقال پنس و الگوسازی مدل‌های مختلف لباس آشنا کنیم.

این دوره به مرور آپدیت و تکمیل خواهد شد، پس منتظر فیلم‌های این دوره باشید.

20
رایگان!
20%
تخفیف

دوره جامع رفع ایرادات اندامی بالاتنه و آستین

بدون امتیاز 0 رای
390,000 تومان

یکی از مهمترین مواردی که خیاط حرفه‌ای رو از خیاط معمولی جدا میکنه دانش رسم الگو و دوخت لباس برای افراد دارای ایراد اندامیست. ولی متاسفانه این بخش در آموزشگاه‌های خیاطی خیلی جدی و کامل تدریس نمیشه و همین باعث ضعف هنرجو در برطرف کردن ایرادات اندامی و نهایتا دلزدگی او از خیاطی میشه. ما سعی کردیم در این دوره آموزشی هر آنچه که شما باید برای رفع ایرادات اندامی روی الگو و پاترون بدونید، چه در متد مولر و چه در بقیه متدها، به شما آموزش دهیم تا بتوانید از پس رسم الگو برای هرفردی با هر ایراد اندامی‌ای برآیید. جلسه اول این دوره رو میتونید در فیلم روبرو ببینید.

38
390,000 تومان
19%
تخفیف

تکنیک‌های حرفه‌ای برش و دوخت

بدون امتیاز 0 رای
340,000 تومان

یکی از مهمترین مشکلاتی که هنرجویان خیاطی در هر متدی دارند اینه که باوجود رسم الگوی بی عیب و نقص، حس می‌کنند نتیجه دوختشون تمیز و رضایت‌بخش نیست. همچنین به دلیل استفاده از رولت و کاربن و نیز کوک زدن‌های متوالی، روند برشکاری و دوخت طولانی و خسته‌کننده می‌شود.

در این دوره آموزشی من سعی کردم خیاطی بدون استفاده از رولت، کاربن، کوک و کوک‌شل را بهتون آموزش دهم تا با روند برشکاری، لایی‌کاری، اتوکاری و دوخت در مزون‌ها آشنا بشید تا علاوه بر بالابردن دقت و ظرافت دوختتون، سرعت کارتون هم بالا بره. همچنین با نکات فراوانی که در این دوره بیان شده میتونید از نتیجه دوختتون لذت ببرید.

29
340,000 تومان
20%
تخفیف

رسم الگوی پایه بالاتنه و آستین در متد مولر

بدون امتیاز 0 رای
360,000 تومان

اگر تازه می‌خواهید وارد دنیای خیاطی بشید و کاملا مبتدی هستید و دنبال یه آموزش جامع و کامل می‌گردید که از پایه همه نکات و ریزه‌کاری‌های خیاطی را کاملا مطابق کلاس‌های حضوری آموزش بده، این دوره را بهتون پیشنهاد میکنم که اولین بخش از سری دوره‌های آموزش خیاطی با روش مولر هست.

33
360,000 تومان