نمونه های زیبای تشک نوزاد

0

وقتی می خواهید نوزاد رو خارج از تختش یا روی زمین بخوابونید، نیاز به یه تشک کوچیک دارید. حالا اگه این تشک یه شکل فانتزی داشته باشه و قابلیت جمع شدن، خیلی خوبه.

این روزها انواع تشک های زیبا را که با سر حیوانات تزیین شده تو بازار می بینیدکه اکثرا وارداتی هستند و قیمت های بالایی دارند اما دوختن این تشکها هیچ کار مشکلی نیست و شما به راحتی و با صرف کمی وقت و هزینه ای اندک می تونید یه خوشگلش رو برا سیسمونی یا برای کوچولوی تازه به دنیا اومده بدوزید.

اینبار ایده از ما ، دوخت از شما

یه خرگوش که بدنه اش چهل تکه دوزیه، که میتونید از آموزش دوخت مثلث ها راحت این شکل رو دربیارید، برای سر تشک هم میتونید از آموزش کیسه خواب فانتزی کودک ایده دوخت بگیرید.

اینم یه گربه با بدنی خوش آب و رنگ و گوش هایی با پارچه چهارخانه

یه سگ زیبا و خوش اخلاق با ترکیبی از دو پارچه آبی طرح دار. چشم ها و دهانش هم نقاشی روی پارچه هست.

یه سگ نرم و گرم با پارچه پولیشی. می توانید از آموزش قالیچه فانتزی با طرح شیر برای دوخت این تشک ایده بگیرید.

اینم یه طرح زیبای دیگه با سر گاو

اسب آبی هم قشنگه  و کمی متفاوت

اینم یه گاو با خالهای مشکی

آقا گربه که دست و پاها شو دراز کرده با یه دم دراز و ترکیب رنگ طوسی روشن و تیره. خودم خیلی از این خوشم میاد 🙂

اینم یه سگ با نمک

برای جلوگیری از تکرار مکررات از آموزش این تشک ها صرف نظر شد. ولی درصورتی که شما یکی از این ها رو دوختید میتونید نویسنده آموزشش در سایت هنربازار هم باشید. کافیه از مراحل کارتون عکس بگیرید و برای ما بفرستید تا با نام خودتون منتشر بشه.

شاد باشید 🙂

ناهید

ایرانیم و مثل همه ایرانیان علاقه مند به هنر و عقیده دارم که همه بانوان سرزمینم باید دستی در هنر داشته باشند برای روز مبادا پس هرچه را یاد میگیرم تقدیم شما عزیزان می کنم و چیزی نمی خواهم جز دعای خیر شما.

ارسال نظر