سری اول از الگوهای چهل تکه بدون دوخت

0

همانطور که گفتیم دومین گام در هنر زیبای چهل تکه بدون دوخت، تهیه یک الگوی مناسب برای کار است. در این پست دو گروه الگو برایتان آماده کرده ایم. گروه اول الگوهای ساده است که برای شروع بسیار مناسب هستند و گروه دوم الگوهای پرکارتری هستند که می توانید در کارهای بعدی از آنها استفاده کنید. در آینده هم نمونه های دیگری را برای شما عزیزان خواهیم گذاشت.

با کلیک بر روی الگو ها میتوانید آنها را در اندازه اصلی مشاهده کنید و آنها را ذخیره کرده و در اندازه دلخواه پرینت بگیرید. و یا می توانید الگو را روی مونیتور در اندازه دلخواه بزرگنمایی کنید و سپس کاغذ پوستی را روی مونیتور قرار داده و با یک مداد نرم از روی آن بکشید.

از طریق کلیک بر روی لینک زیر می توانید آموزش چهل تکه بدون دوخت را مشاهده کنید.

گروه اول : الگوهای ساده

honarbazaar-pattern-02

honarbazaar-pattern-03

honarbazaar-pattern-04

honarbazaar-pattern-06

honarbazaar-pattern-01

honarbazaar-pattern-05

honarbazaar-pattern-07

گروه دوم : الگوهای پیچیده تر

honarbazaar-pattern-11

honarbazaar-pattern-10

honarbazaar-pattern-14

honarbazaar-pattern-12

honarbazaar-pattern-09

honarbazaar-pattern-15

honarbazaar-pattern-13

honarbazaar-pattern-16

ادامه دارد …

مدیر سایت

دختری هستم عاشق هنر. خیلی از هنرهارو یاد گرفتم ولی علاقه اصلیم خیاطیه و تونستم در این هنر به مهارت بالایی برسم. این سایتو راه انداختم تا بتونم تجربیاتمو در اختیار هنردوستان عزیز سرزمینم بذارم. برای اطلاع از شرایط کلاس های حضوری خیاطی من و یا بسته های آموزشی (DVD) لطفا به شماره 09361906626 فقط در واتس اپ پیام دهید. لطفا به هیچ عنوان با این شماره تماس نگیرید چون از پاسخگویی معذورم. همچنین خوشحال می شوم در پیج های اینستاگرام من با آیدی های HonarBazaar@ و Reihan_sewing@ همراه من باشید. درضمن سوالات خیاطیتان را فقط و فقط در همین سایت و یا روزهای چهارشنبه در استوری پیج اینستاگرامم پاسخگو هستم. با عرض پوزش از پاسخگویی به سوالات آموزشی از طریق واتس اپ و یا دایرکت اینستاگرام نیز معذورم. باتشکر

ارسال نظر