ساخت بسته بندی کادویی بسیار ساده و زیبا

0

شاید بارها برای شما پیش آمده باشد که بخواهید کادویی به عزیزی بدهید و دنبال یک جلد یا جعبه زیبا برای آن باشید ولی چیز مناسبی پیدا نکنید. امروز برای شما یک ایده نو و بسیار آسان و کم خرج داریم. با الهام از این ایده حتما می توانید روشهای جدیدی برای کادو کردن هدایای خود بیابید. این ایده برای کادو کردن هدایایی که ارتفاع زیادی ندارند مانند کتاب، روسری و حتی پول نقد بسیار مناسب است.

لوازم مورد نیاز : 

  • مقوای رنگی، ترجیحا طرحدار
  • چسب مایع
  • قیچی
  • روبان

شروع کار :

۱) ابتدا با پرگار یا یک وسیله گرد، ۴ دایره در اندازه مورد نیاز خود روی مقوا بکشید.

نکته: در انتها فضای بسته بندی شما یک مربع خواهد بود که اضلاع مربع به اندازه قطر دایره ها می باشد. یعنی اگر دایره هایی با قطر ۲۰ سانتی متر می برید، در انتها فضای مربعی شکلی به ضلع ۲۰ سانتی متر برای هدیه شما ایجاد خواهد شد.

honarbazar-ideh-03

۲) دایره ها را ببرید و از وسط به آرامی تا کنید به طوری که وسط دایره ها خطی مستقیم دیده شود.

۳) دایره ها را مانند شکل روی هم قرار داده و بین آنها را چسب بزنید.

honarbazar-ideh-02

جلد کادوی شما آماده است. به همین راحتی .

honarbazar-ideh-01

فقط کافی است  هدیه خود را داخل آن گذاشته و دایره ها را به ترتیب روی آن ببندید و سپس با یک روبان زیبا هم بسته بندی خود را زیباتر کنید و هم کاری کنید که بدون استفاده از چسب نواری، دایره ها بسته بمانند.قشنگی این ایده کادویی اینجاست که وقتی شخص روبان را باز می کند بدون اینکه درگیر کندن چسب ها بشود دایره ها باز شده و او هدیه اش را می بیند.

honarbazar-ideh-04

شاد باشید 🙂

ناهید

ایرانیم و مثل همه ایرانیان علاقه مند به هنر و عقیده دارم که همه بانوان سرزمینم باید دستی در هنر داشته باشند برای روز مبادا پس هرچه را یاد میگیرم تقدیم شما عزیزان می کنم و چیزی نمی خواهم جز دعای خیر شما.

ارسال نظر