مدل کلاه قلاب بافی به شکل حیوانات (۲)

0

شاید تاحالا همه ما با بافتنی یا قلاب بافی، یک کلاه بافته باشیم ولی هنرمندانی توی دنیا وجود دارند که در بافت همین کلاه ساده، دست به ابتکارات جالبی می زنند که از اون یک شاهکار هنری خلق می کنند. در این پست تصمیم گرفتم چند نمونه از این کلاه ها را برایتان قرار دهم تا ایده بگیرید و با دستان هنرمندتون شما هم کلاه های زیبایی ببافید.

honarbazaar-hat-1029

honarbazaar-hat-1024

honarbazaar-hat-1025

در بافت همه این کلاه ها از حیوانات ایده گرفته شده است. کلاه های بسیار زیبایی که قطعا بچه ها بسیار دوستشون خواهند داشت. حتما متوجه شده اید که کلاه اصلی در همه نمونه ها یکسان هست، حتی نمونه هایی که در پست قبل نشان دادیم و فقط ریزه کاری های مخصوص هر حیوان روی کلاه بافته و نصب شده است.

honarbazaar-hat-1032

honarbazaar-hat-1021

honarbazaar-hat-1033

honarbazaar-hat-1034

honarbazaar-hat-1030

honarbazaar-hat-1018

“به پایان آمد این دفتر…”

مدیر سایت

دختری هستم عاشق هنر. خیلی از هنرهارو یاد گرفتم ولی علاقه اصلیم خیاطیه و تونستم در این هنر به مهارت بالایی برسم. این سایتو راه انداختم تا بتونم تجربیاتمو در اختیار هنردوستان عزیز سرزمینم بذارم. برای اطلاع از شرایط کلاس های حضوری خیاطی من و یا بسته های آموزشی (DVD) لطفا به شماره 09361906626 فقط در واتس اپ پیام دهید. لطفا به هیچ عنوان با این شماره تماس نگیرید چون از پاسخگویی معذورم. همچنین خوشحال می شوم در پیج های اینستاگرام من با آیدی های HonarBazaar@ و Reihan_sewing@ همراه من باشید. درضمن سوالات خیاطیتان را فقط و فقط در همین سایت و یا روزهای چهارشنبه در استوری پیج اینستاگرامم پاسخگو هستم. با عرض پوزش از پاسخگویی به سوالات آموزشی از طریق واتس اپ و یا دایرکت اینستاگرام نیز معذورم. باتشکر

ارسال نظر