کیف موبایل نمدی با نگه دارنده هدفون

0

honarbazaar-mobile-01

سلام به یاران هنرمند و پیگیر هنر نمد دوزی، عزیزانی که آموزشهای ما را دنبال می کنند و با تمرین و پیگیری هر روز کارهای بهتری می دوزند. کیف موبایل یکی از لوازمی است که اکثر خانمها برای گوشی همراه خود تهیه می کنند حالا اگر این کیف ، کار دست باشد و علاوه بر آن سیم جمع کن هدفون هم داشته باشد خیلی کاربردی تر و با ارزشتر می شود.

امروز در خدمت شما هستیم با آموزش بسیار آسان کیف نمدی به شکل یک خرس زیبا که سیم جمع کن هم دارد. با ما همراه شوید تا خلق یک اثر زیبای دیگر .

وسایل مورد نیاز :

  • نمد به رنگهای قهوه ای ، قرمز ، کرم و مشکی
  • یک تکه کش ۲ سانت مشکی
  • نخ همرنگ
  • قیچی
  • الگو

طریقه دوخت : 

۱) ابتدا الگو را رسم کنید.( برای دیدن اندازه اصلی روی شکل کلیک کنید)

honarbazaar-mobile-06

۲) الگو را روی نمد مورد نظر قرار داده و ببرید.

نکته : از الگوی قلب باید در چند اندازه استفاده کنید.

honarbazaar-mobile-03

۳) ابتدا لایه رویی کیف را کامل کنید، به این ترتیب که تکه روی گوشها ،  قلبها ، بینی و چشمها را مطابق شکل در جای خود بچسبانید. لب را با دوخت بخیه بدوزید.

سپس مانند تصویر زیر، از زیر گوش سمت راست تا زیر گوش سمت چپ را دندان موشی بزنید.

honarbazaar-mobile-04

۴) در این مرحله دو تکه دست را روی هم گذاشته و کش را بین آنها قرار دهید و با کوک ساده دور هر دست را بدوزید. سر دیگر کش را نیز بین دو لایه دیگر دست قرار دهید و بدوزید.

۵) دستها را روی بدن قرار داده و سوزن بزنید تا موقع دوخت جابجا نشود. دقت کنید طول کش باید به اندازه ای باشد که مانند تصویر زیر فدصله انتهای دو دست به اندازه عرض کیف باشد.

۶) قسمت پشت و جلوی کیف و دست ها را روی هم قرار دهید و با دوخت دندان موشی سه طرف کیف (از زیر گوش ها تا پایین کیف) را بدوزید به طوری که دستها هم دوخته شود.

honarbazaar-mobile-05

نکته : اگر بخواهید می توانید یک بند هم برای کیف خود قرار دهید.

honarbazaar-mobile-01

شاد باشید 🙂

ناهید

ایرانیم و مثل همه ایرانیان علاقه مند به هنر و عقیده دارم که همه بانوان سرزمینم باید دستی در هنر داشته باشند برای روز مبادا پس هرچه را یاد میگیرم تقدیم شما عزیزان می کنم و چیزی نمی خواهم جز دعای خیر شما.

ارسال نظر