آموزش ویدیوئی-دوتایکی کردن از چپ

0

دوتایکی کردن ها بافت های بسیار مهمی هستند که همواره در بافتهای توری دیده می شوند به همین دلیل اجرای دقیق و درست آنها بسیار بسیار حائز اهمیت است و زیبایی کار ما را تحت تاثیر قرار می دهد. بنابراین تصمیم گرفتم در کنار آموزش تصویری این بافت که در پست قبل قرار دادم امروز آموزش ویدیوئی آن را نیز قرار دهم تا اطمینان پیدا کنیم که دیگر در این بافت مشکلی وجود نخواهد داشت.

در فیلم بالا شما می توانید یک روش بافت دوتایکی کردن از چپ (که به روش ssk معروف است) را مشاهده کنید. برای دوتا یکی کردن از چپ روشهای متعددی وجود دارد که این فیلم یکی از ساده ترین و سریعترین روش ها را به شما آموزش می دهد.

در این روش ابتدا باید در جهتی که در فیلم میبینید هر دو دانه را به میل سمت راست منتقل کنید (با این کار درواقع جهت قرارگیری دانه ها را عکس کرده اید) سپس بدون چرخش، دانه ها را مجددا به میل سمت چپ منتقل کنید و سپس هر دو دانه را به یکباره دوتایکی کنید یعنی میل راست را درهر دو دانه وارد کنید و نخ را از پشت کار گرفته و از هر دو دانه بیرون بکشید. توجه کنید که جهت وارد کردن میل درون دانه ها نکته ی مهم این بافت است پس چند بار فیلم را نگاه کنید تا به درستی این بافت را انجام دهید.

حجم فیلم: ۲ مگابایت

 

“به پایان آمد این دفتر…”

مدیر سایت

ارسال نظر